HR Specialist – Recrutare&Dezvoltare

Experienta, abilitati si competente

  • Studii superioare
  • Experienta relevanta de minim 3-5 ani in recrutare, competente si bune practici in recrutare
  • Experienta relevanta in comunicare, promovare si direct sourcing pe platforme de recrutare si LinkedIn
  • Competente si abilitati de sustinere prezentari si comunicare HR
  • Expunere in implementare programe de training&dezvoltare
  • MS Office
  • Engleza – nivel bun (conversational, scris)
  • Experienta anterioara in aplicatii HR/ATS (SAP Success Factors – avantaj)
  • Expunere la un mediu multinational – avantaj

    Abilitati si Competente

  • Abilitati foarte bune de colaborare si relationare
  • Atitudine deschisa, diplomata, constructiva Creativitate, flexibilitate, orientare spre solutii
  • Orientare catre client si calitatea serviciilor HR oferite
  • Atentie la detalii
  • Abilitati excelente de comunicare si prezentare
  • Proactivitate, entuziasm
  • Orientare spre imbunatatire
  • Managementul timpului si al prioritatilor

    Descrierea jobului

    In acest rol, vei avea oportunitatea de a te ocupa de proiecte de Recrutare end-to-end, vei avea expunere in proiecte de Training&Dezvoltare si in actiuni de Employer Branding.

    Responsabilitati

  • Gestionare proiecte de recrutare.Derularea procesului end to end: clarificare cerinte post si profil, promovare si sourcing pe canale variate si adecvate (platforme de recrutare, LinkedIn, pagina de cariere etc), screening, interviuri, relationare cu hiring manager si candidati, ofertare si semnare contract, feedback final.
  • Onboarding noi angajati in companie
  • Pregatire si organizare campanii de recrutare
  • Pregatire si organizare еvеnimеntе еmployеr brаnding (targuri de joburi, prezentari de companie, relatia cu scoli si universitati, programe de internship)
  • Implicare alaturi de HRM in proiecte interne de cultura organizationala, succession planning, talent management, programe de training, managementul performantei
  • Implicare in proiecte interne de well-being, evenimente pentru angajati si in actiuni CSR
  • Comunicare interna si actiuni pentru cresterea vizibilitatii companiei, intern si extern
  • Relationare cu furnizorii din aria de responsabilitate
  • Analize si rapoarte
  • Mentinerea bazei de date din aria de responsabilitate
  • Implicare in proiecte de implementare aplicatii / module HR